HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

MCS Ajans olarak 2018 yılında dijital dünyada hizmet sunmaya başladık. Birçok konuda müşterilerin gereksinimini karşılayan ve her defasında mutlu müşteri profili bırakan etkili bir yazılım ve reklam ajansıyız.

2018 yılı öncesinde oluşturduğumuz bir müşteri portföyümüz vardır. Önceki yıllarda sürekli çözüm ortaklığı sağlayarak müşterilimize hizmet vermeye çalıştık. Artık darlaşan kabuğumuzdan sıyrılarak emin adımlarla ilerlemeye başladık. Bu azim ve inanç bizi başarılı firmalarla tanıştırdı. Müşterilerimiz ile birlikte daha büyük projelere taşıma aşkını kendimizde bulduk. “Sizin başarınız bizim başarımızdır.” dedik ve onların yüküne ortak olduk.

MCS Ajans ile firmanızı baştan sona ileri seviyeye taşımamız mümkün. Sıra dışı bir çalışma sistemine hazır olun. Firmanız için gerek yazılım gerek tanıtım yönünde çeşitli stratejiler geliştirebiliriz. Böylelikle başarılarınızı daha ileri seviyeye götürebiliriz.

Birçok iş dalına hizmet sağlayarak hem Avrupa’da hem de Türkiye'de kendimizi tanıtmak en büyük hedefimizdir. Bu amaçlar doğrultusunda sizlere gereken hizmeti vererek, profesyonel çalışmalar sunuyoruz. Hedefinize ortak olup sizlerle ileriye dönük çalışma fırsatını bizlere verdiğiniz için kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Diğer firmalarda yaşadığınız sorunların hiç birini yaşamak istemiyorsanız, geleceğinizde sırtınızı yaslayabileceğiniz güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, hem maddi hemde manevi değere önem veriyorsanız, her işin bir ucuz yolu vardır ama güvenli ve başarılı yanı yoktur diyorsanız. İşte o zaman bizimle çalışmayı tercih etmelisiniz.

Ne Kazanırsınız?

Sadece bir hizmet değil, aldığınız hizmetin değerinide kazanırsınız. Maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Her alanda tanınabilir ve kullandığınız teknoloji ile çevrenizdekileri ve rakiplerinizi mest edebilirsiniz. Rakiplerinizden ne kadar farklı olduğunuzu somut şekilde görebilirsiniz.

Enerji ve Güçle Tanışın !

Genç ve dinamik kadromuz ile ne kadar enerji dolu olduğumuzu görün. Sosyal sorumluluk projelerinde bile katkınız olabilir. Bir gün size bir yardım maili gelebilir ve belki bu yardım sayesinde bir öğrenci okutabilir, bir ağaç dikebilir ya da bir okul yaptırabilirsiniz. İşimizde harcadığımız enerjiyi bir çok alanda da nasıl harcadığımızı görebilirsiniz.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Hakkı Sürücü

CEO

Yaşadığı tecrübeleri bizlere ve projelerinize aktaran, başarılı bir yöneticidir.

Mehmet Can Sürücü

CEO, Project Manager

Bir çok konuda tecrübe ve yetenek sahibi, ayrıca şirketimizin kurucularındandır.

Kadir UYSAL

Front End Developer

Şaşırtıcı teknikleriyle tüm teknolojilerimize yön veren, genç yaşı ile bir çok konuya hakim başarılı bir developerdır.

Lütfi ÖZBEY

Back End Developer

Güvenliği üst düzeyde tutan ve her alanda bilgi sahibi bir developerdır. Üstelik tüm güncellemeleri yöneterek hem kendisini hem de kullanmış olduğunuz teknolojiyi ileriye taşımakta katkı sağlar.

Buse AKSOY

Project Manager

Tüm projelerimizi yöneterek firmamızın gelişimine katkı sunan bir yöneticidir. 3 dil bildiği için uluslar arası bir çok projede bizi temsil etmektedir.

Bazı Referanslarımız

Bu alandaki rekabetin yüksek olmasından dolayı ve müşterilerimizin güvenliğini en iyi derecede sağlamak adına referanslarımızın sadece bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz.

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

Projenizi bizimle paylaşarak hemen bizden teklif alabilirsiniz.
Aldığınız teklifi ile ilgili güncelleme veya revize gerektiğinde proje yöneticilerimiz sizinle iletişme geçecektir.

TEKLİF ALIN